Collection: WHITE RAPID PRINTS
OMG Rapid Prints Instructions
Set Heat Press to: 350 degrees & Medium Pressure
Press 10-12 seconds
PEEL HOT
- Does NOT require Teflon or Parchment Paper
- Does NOT require second press
ONLY use Heat Press with our prints
WILL NOT WORK WITH AN IRON OR CRICUT EASY PRESS
Our prints are NOT sublimation, they can be pressed on any fabric.
-
Tequila may not be the answer...
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Whiskey In A Teacup
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Roses are red, violets are blue, I want tacos & queso too.
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
tis' the season
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
si por pendeja me caigo, por chinchona me levanto
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
One lucky mama
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Be - Inspired - Humble - Kind
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
In a world where you can be anything be kind.
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
cansada pero I got shit to do.
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Cutest little butterball
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Jesus Everything
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Wake up. Be Chingona. Repeat.
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Christmas calories don't count
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
Dear Santa, can we negotiate
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
- Page 1 of 17
- Next page